O FIRMIE

Firma Usługi Ogólnobudowlane KAMBUD

Firma Usługi Ogólnobudowlane KAMBUD

Firma Usługi Ogólnobudowlane KAMBUD powstała w wyniku połączenia dwóch firm budowlanych działających  na rynku od 2006 roku.

Profil działalności firmy to szeroko rozumiane usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych zarówno nowo projektowanych jak i rozbudowy, modernizacji, przebudowy oraz remonty obiektów istniejących. Świadczymy wysokiej klasy usługi budowlane dla developerów, instytucji publicznych i prywatnych oraz inwestorów indywidualnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku w branży: usługi budowle, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość usług oraz kompleksowe wykonawstwo wszelkich robót budowlanych.

Wszystkie inwestycje budowlane prowadzimy zgodnie z najwyższymi wymogami zarówno pod względem architektoniczno-budowlanym, przepisów bezpieczeństwa, ale także ochrony środowiska.

Najważniejszy jest dla nas zadowolony klient, dlatego szczególną uwagę przywiązujemy do sprawnej, terminowej realizacji powierzonych nam inwestycji, jednocześnie mając na uwadze ekonomikę przedsięwzięcia oraz wysokie standardy wykończenia.

W roku 2013 Firma rozszerzyła zasięg swoich usług o rynek Norweski i od 5 lat z powodzeniem realizujemy tam wszelkie projekty budowlane dla klientów indywidualnych a także dla firm.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie robót budowlanych nowych, a także remontów czy modernizacji.

MISJA:
Naszym celem jest dalszy rozwój przedsiębiorstwa, którego zakres obejmowałby całą Polskę.

KAMBUD BUDOWNICTWO
Kompleksowa Realizacja Inwestycji Budowlanych

NASZA SIEDZIBA:

ul. Gwiezdna 8, 59-220 Legnica
NIP: 691-235-50-55, REGON: 021269059

tel./ fax.: +48 76 724 63 03
e-mail: info@kambud.legnica.pl

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek: od 8 do 16

Sobota: Nieczynne

Niedziela: Nieczynne